Дія

Шлях до чесної гри: презентовано Стратегію розвитку НАДЦ до 2028 року

27 березня 2024

27 березня 2024

Початок о 11:00

09 квітня 2024

Кінець о 12:30

Національний університет фізичного виховання і спорту України

Додати анонс в календар 2024-03-27 11:00:00 2024-04-09 12:30:00 Europe/Kiev Шлях до чесної гри: презентовано Стратегію розвитку НАДЦ до 2028 року 27 березня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України було презентовано Стратегію розвитку Національного антидопінгового центру на період до 2028 року. Національний університет фізичного виховання і спорту України Event organizer. event@organizer.email

27 березня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України було презентовано Стратегію розвитку Національного антидопінгового центру на період до 2028 року.

«Розроблена спільно з канадським проектом SURGe («Супровід урядових реформ в Україні») Стратегія розвитку НАДЦ на найближчі 5 років – це системний і всеохоплюючий документ, своєрідна дорожня карта, яка визначає стратегічні та тактичні цілі центру, формує пріоритети і конкретні завдання, необхідні для розробки і впровадження в нашій державі національної антидопінгової програми», – зазначив директор НАДЦ Сергій Попик, відкриваючи захід

  Стратегія розвитку НАДЦ передбачає цільові заходи щодо розбудови інституційної спроможності центру, розвиток і налагодження стійкої співпраці з стейкхолдерами, в першу чергу з національними спортивними федераціями, а також забезпечення максимальної прозорості і публічності практичної роботи. 

Під час заходу йшлося також про результати практичної діяльності НАДЦ в 2023 році, представлено пріоритети антидопінгової роботи на 2024 р.

Директор НАДЦ поінформував про антидопінгову програму, розроблену НАДЦ до літніх Олімпійських ігор 2024 р. у Парижі, ключовими елементами якої визначено заходи з антидопінгової освіти і проведення тестувань майбутніх олімпійців.

У заході взяли участь Президент НОК України В. Гутцайт, Заступник Міністра молоді та спорту України, Голова Наглядової ради НАДЦ А. Чесноков, народні депутати України, які опікуються питаннями розвитку фізичної культури і спорту, представники національних  спортивних федерацій, члени Наглядової ради та інших органів НАДЦ, які створені для забезпечення діяльності центру.

«Ми переконані, що ця Стратегія забезпечить міцний фундамент для подальшого розвитку та вдосконалення антидопінгової діяльності в Україні, згуртує основних стейкхолдерів на шляху до рішучих змін в антидопінговій роботі», – наголосив С. Попик.

  Віримо в успішну реалізацію Стратегії та досягнення всіх поставлених цілей!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux