Дія

АДАМС

28 грудня 2023

ADAMS це система антидопінгового адміністрування та управління яка координує та спрощує антидопінгову діяльність. ЇЇ розроблено як безпечну та безкоштовну веб-систему, яка централізує інформацію, пов’язану з допінг-контролем, як-от місцезнаходження спортсмена, історію тестування, результати лабораторних досліджень, біологічний паспорт спортсмена (ABP), дозволи на терапевтичне використання (TUE) та інформацію про Порушення антидопінгових правил (ADRVs).

ADAMS дозволяє антидопінговим організаціям, таким як Національне антидопінгове агентство, Міжнародна федерація по виду\видам спорту і ВАДА проводити узгоджені, скоординовані і ефективні антидопінгові програми і виконувати свої обов’язки відповідно до Всесвітнього антидопінгового Кодексу.

ADAMS містить ваш унікальний профіль ADAMS. Він включає персональні данні (прізвище ім’я, національність, дата народження, стать, вид (види) спорту, та дисципліна(и), в яких ви берете участь організація (організації) та\або до спортивні федерації, до яких ви належите. Також може містити Ваші контактні данні такі як електронна адреса і номер тефлону, ці данні мають бути обов’язковими якщо Ви є користувачем системи.

Не дивлячись на великий функціонал системи спортсмени в основному використовують ADAMS для подання інформації про своє місцезнаходження\ Whereabouts.

Данні що стосуються вашого місцезнаходження (наприклад, тренування, змагання, поїздки, періоди що проводяться для, у відпустці або інші регулярні або виняткові події), з можливостю швидкої зміни для актуальності і достовірності

 • ADAMS також може використовуватися спортсменами для розміщення запиту на ДТВ.
 • Як подати запит та що це таке «Дозвіл на терапевтичне використання» дивитись за посиланням.
 • Як використовувати\зареєструватись в системі ADAMS

Для реєстрації потрібно використати інформацію яку спортсмену надають уповноважені антидопінгові організації. Це може бути представник федерації, НАДЦ або Міжнародна антидопінгова організацію. Спортсмена сповіщають про необхідність заповнювати систему та надають дані для входу: які містять Логін\ User Name (який є незмінним), та Пароль \ Password (який є тимчасовим та змінюється спортсменом під час реєстрації).

Важливо! Зайшовши на сайт ADAMS в вашому браузері потрібно дозволити спливаючі вікна, які потрібні для роботи системи, інакше система не дасть Вам пройти реєстрацію, та буде блокувати Ваш профіль.

Детально ознайомитись з етапами реєстрації – зробити як кнопочку, яку заповните з часом по типу окрема вкладка.

Використання системи можливе двома способами це – сайт та/або мобільний застосунок /додаток Athlete Central, що доступний на платформах: iOS та Android

Важливо! Використання застосунку можливе тільки після реєстрації через сайт. Найзручніший спосіб реєстрації на сайті це ноутбук та комп’ютер, так як телефон ми використовуємо для встановлення допоміжних додатків і функцій підтверджень або фіксації даних для входу.

Що таке authenticator

 • На етапі реєстрації та в подальшому при користуванні системою Ви стикнетесь з використанням двофакторною автентифікацією за допомогою TOTP (алгоритму одноразового пароля на основі OATH). Для Aauthenticator app необхідний смартфон, на який встановиться застосунок/додаток для надійності.
 • Це є останнім етапом реєстрації до системи Вам запропонують встановлення Автентифікація або інший спосіб захисту. На екран виводиться QR-код, який перекидає на встановлення рекомендованого додатку. Також за цим QR-код можна додати обліковий запис до подібної програми Aauthenticator якщо до прикладу Ви вже використовували Google Authenticator або завантажити на пристрій та додати обліковий запис сканувавши QR-код вже з додатку.

Де можна ознайомитись чи пройти навчання для користувачів системи ADAMS та що таке платформа ADEL -  освітня антидопінгова платформа від ВАДА, на якій представлено безліч курсів для самостійного навчання. 

Ми рекомендуємо спортсменам з РПТ пройти: Інформація про місцезнаходження (УКРАЇНСЬКА)

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux