Дія

Наглядова рада НАДЦ

29 листопада 2023

Наглядова рада Національного антидопінгового центру (далі – Наглядова рада) є дорадчим органом, діє в межах повноважень, визначених Законом України “Про антидопінгову діяльність у спорті” та здійснює нагляд за діяльністю Національного антидопінгового центру (далі – Центр) з метою вдосконалення його діяльності.

У своїй діяльності Наглядова рада керується Конституцією України, Законами України “Про антидопінгову діяльність у спорті”, “Про фізичну культуру і спорт”, Міжнародною конвенцією про боротьбу з допінгом у спорті, ратифікованою Законом України від 3 серпня 2006 р. № 68-V, Антидопінговою конвенцією, ратифікованою Законом України від 15 березня 2001 р. № 2295-III та Положенням про Наглядову раду Національного антидопінгового центру, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2022 р. № 1437.

Персональний склад Наглядової ради затверджено Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 червня 2023 р. № 500-р, відповідно до якого до складу Наглядової ради увійшли:

 1. Андрій Чесноков – голова Наглядової ради, делегований центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фізичної культури і спорту.
 2. Георгій Мазурашу – заступник голови Наглядової ради, народний депутат України, делегований комітетом Верховної Ради України, до предмета відання якого належать питання фізичної культури і спорту.
 3. Лариса Заспа – секретар Наглядової ради, за поданням Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України.
 4. Олександр Артем’єв – член Наглядової ради, делегований Спортивним комітетом України.
 5. Ігор Бурий – член Наглядової ради, делегований Українським центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”.
 6. Микола Грінцов – член Наглядової ради, делегований центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання поліцейських послуг.
 7. Ігор Кузін – член Наглядової ради, делегований центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я.
 8. Ніна Уманець – член Наглядової ради, делегована Національним олімпійським комітетом України.
 9. Володимир Чернишенко – член Наглядової ради, делегований Національною академією наук України.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux